Klaipėdos Kristaus Bažnyčia siūlo

Biblijos pamokos

"Jūs pažinsite tiesą, ir tiesa padarys jus laisvus", "Tavo žodis yra tiesa" – šios eilutės iš Jono evangelijos turėtų jus paskatinti pažinti tiesą, t. y. Dievo žodį. Juk tik ši tiesa gali padaryti jus laisvus – laisvus nuo nuodėmės, nuo antrosios mirties, kuri yra amžinas atskyrimas nuo Dievo. Ateikite, studijuokite Bibliją nemokamai. Paskambinkite arba parašykite mums, ir mes susitarsime dėl dienos ir laiko. Kiekvienam, apsisprendusiam studijuoti Bibliją, padovanosime Naująjį Testamentą.

Šeimų konsultavimas

Galbūt mąstai, kad daugiau taip nebegali...Nori pokyčių santuokoje, bet manai, kad:

  • jau viską išbandei ir niekas neveikia;
  • santykiai pašlijo dar labiau;
  • esi nusivylęs, praradai viltį...

NESKUBĖK priimti sprendimo dėl skyrybų.
Gera žinia yra ta, kad dar ne viską išbandei ir TU tikrai GALI pakeisti santykius santuokoje. Užtenka vien TAVO sprendimo.
Apsispręsk.
Ateik.
Susigrąžink darnius santykius.

Biblijos pamokos anglų kalba

Dėmesio! Norite patobulinti savo anglų kalbos žinias? Jūs galite ateiti studijuoti Bibliją angliškai jums patogiu laiku. Pamokos skirtos jums asmeniškai, todėl turėsite pakankamai laiko bendrauti bei diskutuoti ir tuo pačiu patobulinti savo šnekamosios anglų kalbos gebėjimus, o taip pat sužinoti, kas tai yra Biblija ir kuo ji mums visiems yra naudinga.

Biblijos pamokos grupelėje

“Tavo žodis – žibintas mano žingsniams ir šviesa mano takui“, - taip kalba psalmininkas apie Dievo žodį. Visi mes suprantame, kokia svarbi šviesa mūsų gyvenime. Biblija yra Dievo apreiškimas žmonijai. Ji pakeitė milijonų žmonių gyvenimus. Jos dėka žmonės atranda tikėjimą, pažindami Dievą ir Jo Sūnų Jėzų Kristų. Biblija kalba apie Dievo meilę, atleidimą, viltį, amžinąjį gyvenimą, - tai, ko reikia kiekvienam žmogui. Jėzus pasakė: “O amžinasis gyvenimas – tai pažinti tave, vienintelį tikrąjį Dievą, ir tavo siųstąjį Jėzų – Mesiją“. Kiekvieną trečiadienio vakarą, 18.00 val. mes studijuojame Bibliją grupelėje. Ateikite ir prisijunkite prie šių Biblijos pamokų. Pažinkite Dievą, kuris kalba mums per savąjį žodį – Bibliją.

 

Gauti naujienas!